Nejlevnější sodastream

Americká hypotéka bez registru

Tento typ úvěru je poskytován většinou bankami, ale nalezneme i výjimky jako jsou hypotéky bez registru nabízené nebankovními firmami bez náhledu do registru dlužníků. Americká hypotéka je určena pro půjčení většího množství peněz než poskytuje většina nebankovních firem jako běžnou půjčku bez registru. Mluvíme o částkách ve výši stovek tisíc korun až milionů korun.

Proč je u americké hypotéky možné získat více peněz než u obyčejné nebankovní půjčky? Je to proto, že dochází k zástavě Vaší nemovitosti - bytu, domu. Můžete si tedy vzít úvěr obvykle až do výše přibližně 75% hodnoty vaší nemovitosti. Hodnota nemovitosti je určena firemním znalcem, samozřejmě s jeho odhadem nemusíte souhlasit a nejste povinni nic podepisovat, pokud se vám to nelíbí. Váš majetek může mít vyšší i nižší cenu než byla cena při odhadu firemním odhadcem.

Odkud se vzala americká hypotéka

Je těžké říci, kdo tento typ úvěru poskytoval jako první, ale je známo, že tento produkt se velmi rozšířil ve Spojených státech ve 20. století. Jde o zdejší velmi populární druh vysokého úvěru. Avšak zajímavé finanční produkty se velmi rychle šíří do celého světa a tak se tento úvěr pod jménem americká hypotéka bez registru rozšířil i do Evropy a České republiky.

Další podrobnosti k hypotéce bez registru

Tato dostupná hypotéka má, jak jsme si již zmínili, výhodu v tom, že ji může získat i člověk zadlužený se záznamem v registru. Je to dáno tím, že u hypotéky bez registru je zastavena Vaše nemovitost a při případném nesplácení je ze zákona nemovitost převedena z vás na věřitele. Jde tedy o úvěr s nízkým rizikem pro jeho poskytovatele. Jestliže se zajímáte o získání tohoto úvěru, vězte, že je možné ho získat i na desítky let, většinou bývá zvykem tuto hypotéku poskytovat na asi 3-25 let.Zpět na hlavní stránku ...

Další informace

Naše tipy:
Pokud chcete půjčku, aniž byste museli dokládat své příjmy, navštivte stránku na téma půjčka bez doložení příjmu na www.Maxi-půjčky.cz.

Jste nespokojeni s běžným účtem u své banky? Podívejte se na www.běžné-účty-srovnání.cz a vyberte si výhodnější běžný účet.

Chcete vědět, jaký je nejvýhodnější osobní účet? Podívejte se na www.osobní-účty.cz.

Zajímá Vás, jaké budou ceny elektřiny v roce 2012? Navštivte stránky www.ceny-elektřiny.cz.

Chcete si pořídit opravdu výhodnou platební kartu? Srovnání platebních karet najdete na www.platební-karty.eu.