Kávovary, Espressa – Automatické Kávovary

Automatické kávovary a espressa

an image

Automatické espresso (někdy chybně nazývané jako 'expreso') udělá vše za vás – odměří přesnou dávku kávy, kávu pomele, přepaří a také odstraní odpad do vestavěného koše. Kvalitnější automatické kávovary pak mají i např. funkci samočištění nebo odvápnění. Výhodou je samozřejmě snadná obsluha kávovaru, nevýhodou pak vyšší cena.

Ceny automatických kávovarů začínají na cca 7 000 Kč, kvalitní automatický kávovar lze pořídit kolem cca 20 000 Kč. Ceny dražších automatických espress šplhají až nad padesátitisícovou hranici.

Automatické kávovary vyšších cenových kategorií nám kromě kvalitnějšího mlýnku a komresoru mohou nabídnout řadu dalších funkcí, jako např. nastavitelná teplota a síla kávy, nastavitelná hrubost mletí kávy, více zásobníků na různé druhy kávy, zásobník na mléko s funkcemi ohřátého nebo napěněného mléka.

Stiskem jediného tlačítka na automatickém espressu tak můžeme získat nápoj dle libosti, ať už je to cappuccino, káva latte nebo latte machiato. O tom si majitelé pákových kávovarů mohou nechat jen zdát...


Shrnutí:
Automatické kávovary jsou vhodné pro milovníky espresso nápojů, kteří nechtějí nebo nemohou přípravě svého oblíbeného nápoje věnovat více času a úsilí a nemají problém zaplatit za kávovar pár o tisícovek víc.

Náš tip:
Bohatý výběr automatických kávovarů najdete na stránce http://www.mall.cz/automaticka-espressa/ V nabídce jsou např. kávovary značek DéLonghi, KRUPS, Philips Saeco, MELITTA, Siemens Electrolux a další.

Fotogalerie – automatické kávovaryPřehledová tabulka – automatické kávovary

Výhody: Čistá práce, vše za vás udělá kávovar
Nevýhody: Vyšší cena kávovaru
Cena: 7 000 – 50 000 Kč a více
Pro koho jsou vhodné: Milovník kávy, který přípravě dobré kávy nechce nebo nemůže věnovat příliš mnoho času

Zpět na hlavní stránku ...Další informace

Naše tipy:
Pokud chcete půjčku, aniž byste museli dokládat své příjmy, navštivte stránku na téma půjčka bez doložení příjmu na www.Maxi-půjčky.cz.

Spořící účet je optimální způsob, jak průběžně zhodnocovat své peníze. Více informací najdete na www.SpořícíÚčty-Srovnání.cz.

Jste nespokojeni s běžným účtem u své banky? Podívejte se na www.běžné-účty-srovnání.cz a vyberte si výhodnější běžný účet.

Chcete vědět, jaký je nejvýhodnější osobní účet? Podívejte se na www.osobní-účty.cz.

Zajímá Vás, jaké budou ceny elektřiny v roce 2012? Navštivte stránky www.ceny-elektřiny.cz.