Zboží.cz - srovnávač cen zboží

Zboží.cz – nejlepší ceny pro Vás

Nejpoužívanější český internetový vyhledávač Seznam.cz nabízí již řadu let službu Zboží.cz pro srovnávání cen zboží a výrobků, které jsou k dostání na internetu. Jakým způsobem Zboží.cz používat a jak najít tu nejvýhodnější nabídku výrobku, který se chystáme koupit?

V první řadě bychom měli znát pokud možno co nejpřesnější název zboží, které chceme zakoupit. Dejme tomu, že si chceme pořídit lcd televizi v ceně kolem 10000 Kč.

V prvním kroku zadáme na stránce Seznam.cz do vyhledávače heslo "lcd televize" a v odkazech, které nám vyhledávač nabídne, se podíváme, jak vypadá nabídka a jaké jsou konkrétní typy. Zaujme nás například televizor "SONY BRAVIA KDL-40BX440" v nabídce intenretového obchodu MALL.cz

Jednoduše si přesné označení televizoru označíme myší a zkopírujeme (Ctrl-C) nebo si jej někam poznačíme a do vyhledávácího políčka na Zboží.cz zadáme toto označení (Ctrl-V) a klikneme na Vyhledat zboží.

Zobrazí se nám seznam eshopů, které aktuálně prodávají LCD televizi SONY BRAVIA KDL-40BX440. A zde už si můžeme vybrat konkrétní nabídku, která nám nejvíce vyhovuje.

Řazení "podle ceny" nebo "nejlepší shody"

Nabídku prodejců si na Zboží.cz můžeme seřadit pomocí přepínačů na levé straně. Automaticky je nastavena volba "dle nejlepší shody" - pojmenování hledaného výrobku se může u jednotlivých prodejců mírně lišit a porovnávač cen Zboží.cz hledá i výrobky, které mají podobný název. Nás ale bude zajímat spíše seřazení podle ceny - klikneme jednoduše na přepínač "Dle nejlevnějšího" a nabídky se seřadí podle ceny. Hned tak vidíme, který prodejce prodává televizi SONY BRAVIA KDL-40BX440 nejlevněji.

Nejlevnější nemusí být nejlepší

Ale pozor - to, že daný prodejce nabízí výrobek nejlevnější nemusí znamenat, že se bude jednat o nejvýhodnější koupi. O naší konečné spokojenosti s nákupem vedle ceny totiž rozhodují další faktory - zda je daný výrobej v daném e-shopu na skladě nebo se musí objednávat, jaká je cena za zaslání výrobku, případně zda má e-shop pobočku v místě našeho bydliště a výrobek si můžeme vyzvednout osobně. Důležité jsou také reference na daný e-shop - je dobré podívat se na zkušenosti ostatních zákazníků, zda nebývají problémy třeba s reklamací nebo se samotnou kvalitou výrobků.

Volba je na Vás

Se srovnávačem Zboží.cz porovnání cen zvládnete rychle a získáte pohodlně přehled o tom, kde se dá dané zboží koupit a za jakých podmínek. Pokud ovšem nechcete trávit čas hledáním nejnižší ceny, můžete navštívit například sekci Výprodej zboží na MALL.cz, kde na Vás čekají až 70% slevy na nejrůznější spotřební zboží.Zpět na hlavní stránku ...

Další informace

Doporučujeme

Naše tipy:
Pokud chcete půjčku, aniž byste museli dokládat své příjmy, navštivte stránku na téma půjčka bez doložení příjmu na www.Maxi-půjčky.cz.

Jste nespokojeni s běžným účtem u své banky? Podívejte se na www.běžné-účty-srovnání.cz a vyberte si výhodnější běžný účet.

Chcete vědět, jaký je nejvýhodnější osobní účet? Podívejte se na www.osobní-účty.cz.

Zajímá Vás, jaké budou ceny elektřiny v roce 2012? Navštivte stránky www.ceny-elektřiny.cz.

Chcete si pořídit opravdu výhodnou platební kartu? Srovnání platebních karet najdete na www.platební-karty.eu.