Grindripper - mlýnek a překapávač v jednom

Dopřejte si chutnou kávu kdekoliv

Dobrá chuť kávy a kvalitní příprava jsou spojité nádoby jednoho skvělého gurmánského zážitku. Volba druhu kávy je také důležitá, ale zkazit se dá i ten sebelepší nápoj. Káva musí být čerstvá, musí si zachovat svoji vůni a přenést ji z nápoje do chuti. Káva připravená pomocí unikátního přístroje Grindripper splňuje všechny podmínky skvělého nápoje. Byla totiž připravena s maximální péčí moderního přístroje s mnoha praktickými vlastnostmi.

Mlýnek i překapávač

Spojení mlýnku s okamžitou přípravou kávy znamená zajištění chuťových hodnot kávy. Čerstvě umletá kávová zrna přesnými keramickými kameny se nezahřívají a jejich kvalita tak zůstává zachována. Keramika také nemění charakter kávy, a protože je mletá káva ihned překapána, dochází k ideální extrakci tohoto lahodného nápoje pro váš skutečný zážitek.

Praktické cestovní zařízení

Výbornou kávu si s Grindripperem můžete dopřát kdekoliv. Zásobník udržuje kávová zrna svěží a čerstvá, takže si můžete dopřát svůj oblíbený druh, který, díky malým rozměrům mlýnku a překapávače v jednom přístroji, připravíte kdekoliv. Po rozemletí kávy podle vámi stanovené hrubosti ihned dochází k překapávání, káva tak ani na okamžik nezvětrává, neztrácí svoje kvality a zůstává stejnou doma, na výletě nebo na chalupě.

Chutná lahodně

Gurmánský zážitek si můžete dopřát skutečně kdekoliv. Grindripper váží pouhých 220 gramů a vysoký je pouze 160 milimetrů. Vejde se kamkoliv a především chrání váš nápoj před vysycháním kávových zrn, zvětráním, rozsypáním, znehodnocením a dalšími cestovními problémy. Přitom si zachovává vlastnosti té nejlepší kávy, jakou můžete dostat jen v nejlepších restauracích. Dopřejte si luxus za nízkou cenu pokaždé, když dostanete chuť na tento zdravý a neopakovatelný nápoj.

A ještě jedna výhoda

Grindripper je vyroben z inertních materiálů, které vašemu oblíbenému nápoji nepředávají žádnou nežádoucí chuť. Nikdy tak nepoznáte rozdíl mezi kávou připravenou doma a kávou zhotovenou v polních podmínkách chaty. Grindripper vám tak zařídí dobrou kávu, příjemný pobyt na vzduchu, ideální horký nápoj na zahřátí a skvělý gurmánský zážitek. S Grindripperem káva provoní vaši mysl a zvedne náladu.


Grindripper - sada


Zpět na hlavní stránku ...Další informace

Naše tipy:
Pokud chcete půjčku, aniž byste museli dokládat své příjmy, navštivte stránku na téma půjčka bez doložení příjmu na www.Maxi-půjčky.cz.

Jste nespokojeni s běžným účtem u své banky? Podívejte se na www.běžné-účty-srovnání.cz a vyberte si výhodnější běžný účet.

Chcete vědět, jaký je nejvýhodnější osobní účet? Podívejte se na www.osobní-účty.cz.

Zajímá Vás, jaké budou ceny elektřiny v roce 2012? Navštivte stránky www.ceny-elektřiny.cz.

Chcete si pořídit opravdu výhodnou platební kartu? Srovnání platebních karet najdete na www.platební-karty.eu.