Kávové kapsle, kapsle do dávovaru

Kde koupit kávové kapsle?

Kávové kapsle

Máte kávovar na kávové kapsle Nescafé Dolce Gusto, Nespresso, Tchibo, Illy nebo Lavazza a sháníte do něj kávové kapsle za výhodnou cenu? Některé duhy kávových kapslí (neboli tablet) lze koupit běžně v supermarketu, většinu nejrozšířenějších druhů kapslí do kávovaru lze koupit za výhodné ceny na internetu.

Pro některé specifické druhy kapslí ovšem musíme přímo na stránky výrobce. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Druhy kávových kapslí

Nescafé Dolce Gusto

Velmi oblíbeným a rozšířeným druhem kávových kapslí jsou kapsle Nescafé Dolce Gusto, tyto kapsle jsou určeny především pro přístroje Krups. Kapsle Nescafé je možné v dnešní době koupit běžně ve většině supermarketů, pokud chcete za nákup Dolce Gusto tablet ušetřit, doporučujeme nákup na internetu. Dobré zkušenosti máme například s Heureka.cz - Nescafé Dolce Gusto kapsle


Náš tip:
Kávové kapsle Nescafé Dolce Gusto za výhodné ceny můžete koupit na stránkách Heureka.cz - Nescafé Dolce Gusto kapsle V nabídce jsou mimo jiné kapsle pro přípravu Cappuccina, Chococina, kapsle na kávu bez kofeinu, Latté Mchiatto a mhoho dalších.

Nespresso kapsle

Dalším velmi rozšířeným druhem kávových kapslí jsou Nespresso kapsle. Tento typ kávových tablet je určen především pro kávovary DéLonghi a Krups. V nabídce jsou jak kapsle na klasické Espresso, tak kapsle na kávu Lungo, kapsle na bezkofeinovou kávu a další. Kapsle je možné koupit v internetových obchodech nebo přímo v eshopu u výrobce na stránkách www.nespresso.com.

Kapsle do kávovaru Lavazza, Illy, Tchibo

Dalšími druhy kapslí do kávovaru jsou Lavazza, Illy nebo Tchibo. Tablety Lavazza lze koupit na stránkách www.mojelavazza.cz, kávové kapsle Illy jsou k dostání na adrese http://www.mall.cz/kava-espresso/illy-kapsle-iperespresso-dark-21-ks. Kávové kapsle Illy bez kofeinu můžete koupit zde. Kávové kapsle Tchibo můžete zakoupit přímo na stránkách výrobce www.tchibo.cz.

Další druhy kapslí do kávovaru

K méně rošířeným druhům kávových kapslí patří např. kapsle Italcaffé-EBC, Ariete, Caffita, nebo tzv. kávové pody ESE. Všechny tyto kapsle lze zakoupit na stránce Heureka.cz - kávové kapsle „ESE“.


Tabulka – kapsle do kávovaru na internetu

Druh kapslí Internetová adresa
Dolce Gusto Heureka.cz - Nescafé Dolce Gusto kapsle
Nespresso https://www.nespresso.com
Lavazza http://www.mojelavazza.cz/objednavka.html
Illy http://www.mall.cz/kava-espresso/illy-kapsle-iperespresso-dark-21-ks
Tchibo http://www.tchibo.cz/Tchibo-cz-Cafissimo-System-c37.html
Italcaffé-EBC,
Ariete, Caffita,
kávové pody ESE:
Heureka.cz - kávové kapsle „ESE“


Zpět na hlavní stránku ...Další informace

Naše tipy:
Pokud chcete půjčku, aniž byste museli dokládat své příjmy, navštivte stránku na téma půjčka bez doložení příjmu na www.Maxi-půjčky.cz.

Spořící účet je optimální způsob, jak průběžně zhodnocovat své peníze. Více informací najdete na www.SpořícíÚčty-Srovnání.cz.

Chcete vědět, jaký je nejvýhodnější osobní účet? Podívejte se na www.osobní-účty.cz.

Zajímá Vás, jaké budou ceny elektřiny v roce 2012? Navštivte stránky www.ceny-elektřiny.cz.

Chcete si pořídit opravdu výhodnou platební kartu? Srovnání platebních karet najdete na www.platební-karty.eu.